Webová stránka na míru

Od webové stránky musíte očekáváte, že vám bude pomáhat se získáváním zákazníků on-line a důvěryhodně reprezentovat vaši značku.

“Dobrý web je jako dobrý prodejce ve vaší firmě.
Ví, jak komunikovat s vaším potenciálním zákazníkem a jak mu úspěšně prodat vaši službu.

Špatně navržená webová stránka?

Topbar
Načtení webu na telefonu

Špatná vizitka, minimální prodej

Uvědomte si, s jakou konkurencí na internetu bojujete. Váš potenciální zákazník se pravděpodobně podívá na mnoho webových stránek, ale poptávku služby či objednávku odešle pouze pár nejdůvěryhodnějším.

Špatně navržené webové stránky vás obírají o zákazníky. Frustrujúco pomalé načítání, skákající layout, neefektivní rozložení prvků a špatně navržené texty, které nepřesvědčí návštěvníky. Studie ukazují, že stránky se špatným načítáním mají o 40 % nižší míru konverze a návštěvníci na nich stráví o 55 % méně času.

Prémiová webová stránka na míru

Cesta k úspěchu v marketingových kampaních začíná na vašem webu

Dodáme vám prémiovou webovou stránku na míru, která vám poskytne ty nejlepší podmínky pro dosažení maximálního úspěchu a získání nových zákazníků.

Dáme si spoustu námahy, abychom na webové stránce strategicky a poutavě odprezentovali vaši nabídku služeb a produktů tak, aby oslovila každého jednoho potenciálního zákazníka. Poctivě navrhneme strukturu obsahu a vytvoříme důvěryhodný a smysluplný design.

Celou prémiovou práci zakončíme tím v čem sme nejlepší. Kvalitním kódem, který bude znamenat rychlou a perfektně použitelnou webovou stránku pro každého návštěvníka.

Topbar
Načtení webu na telefonu

Podívejte se na naše poslední tvorby prémiových webů

Jak tvoříme prémiové webové stránky?

Příprava a návrh web stránky
Krok 1.

Příprava webu

Začneme s vytvořením analýzy klíčových slov, která nám pomůže navrhnout strukturu url adres, obsahu a navigace. Podíváme se také na vaši konkurenci on-line, abychom věděli, jak vysoko je nastavená laťka. Zároveň pro tvorbu potřebujeme mít přehled o trhu.

Texty a obsah webové stránkyy
Krok 2.

Texty a obsah

Poznatky a data získaná z analýzy klíčových slov použijeme pro tvorbu obsahu a nejdůležitější součásti webové stránky – textů. Ty prezentují a prodávají vaši službu na stránce.

Ve spolupráci s vámi napíšeme texty, které správně odprezentují vaše sdělení, vaše výhody a nabídku. Dobré texty jsou jako dobrý a samostatný on-line prodejce. Hovoří za vás.

Design web stránky na míru
Krok 3.

Design na míru

Vytvoříme elegantní, intuitivní a důvěryhodný design na míru, který nabídne návštěvníkům vaší webové stránky bezproblémový a příjemný zážitek a zvýší míru konverze.

Věděli jste, že více než 45 % lidí vyhodnocuje důvěryhodnost značky podle vzhledu webu?

Vývoj kódu v NuxtJS
Krok 4.

Vývoj kódu

To nejdůležitější, ale bohužel nejvíce přehlížené. Vývoj kódu navržené webové stránky. Webové stránky programujeme pomocí moderních technologií s důrazem na použitelnost a rychlost.

Věděli jste, že použitelnost a rychlost načítání webové stránky má značný vliv na konverzní poměr a zlepšuje také pozici v Google v rámci SEO?

Web, který nezklame vás ani uživatele

Prémiová web
stránka

01

Rychlost a použitelnost

Rychlost a použitelnost jsou důležitými faktory, které mají značný vliv na úspěch webové stránky. Dodáme vám bezkonkurenčně rychlou a uživatelsky přívětivou stránku. Nevěříte? Otestuje rychlost naší webové stránky. 👉 Otestovat

02

Důvěryhodný a profesionální design

Navrhneme důvěryhodný a poutavý design, který zaručí příjemné a bezproblémové prohlížení vaší webové stránky. Zároveň se postará o seriózní dojmy.

03

Byznys cíl

Prémiový web není jen vizitka, ale nástroj, který pomáhá plnit váš byznys cíl. Při celém procesu tvorby webové stránky se tímto parametrem řídíme.

04

Kód SEO ready

Kód webové stránky vy jako klient nebo návštěvník nevidíte. Vidí jej však Google a podle něj hodnotí váš web. Od nás dostanete kód, který Google vyžaduje a pochopí. To vám pomůže k lepším SEO výsledkům.

Časté otázky

Čím je prémiová web stránka odlišná?

Spousta webů je vytvořeno tak, že vy dodáte texty, grafik udělá na základě textů design a webová stránka jde do světa. Rychlý proces bez zamýšlení, ale často i bez výsledků.

Při tvorbě prémiové webové stránky začínáme pochopením vašich služeb/produktů. Následně se podíváme, jak má na webové stránce odprezentované své služby vaše nejschopnější konkurence (v rámci celé Evropy).

Dalším krokem je příprava analýzy klíčových slov, která nám napoví, jak vaši zákazníci hledají vaše služby. Pomůže nám to navrhnout správnou strukturu obsahu, url adres a podstránek.

Všechna takto získaná data obdrží copywriter, který vytvoří texty, nebo provede korekturu vašich vlastních textů. Následně dostává všechna data i s texty grafik, který navrhne čistý, intuitivní, ale hlavně smysluplný design.

A teď to, co je nejvíce podceňováno. Programování webové stránky. Prémiový web vyvíjíme v moderním framerwoku NuxtJS s naplněním přísných kritérií, která spolu dohromady nesplňuje skoro žádná webová stránka. Perfektní použitelnost na každém zařízení, nadstandardní rychlost, perfektní SEO a čistý kód. Použitelnost a rychlost ocení návštěvník vaší webové stránky a SEO kód vyhledávače, které vás díky tomu posunou výše ve výsledcích vyhledávání.

Jak dlouho trvá dodání a spuštění webu?

Pomůže mi prémiová webová stránka získávat nové zákazníky?

Obsahuje webová stránka CMS?

Zvládne moje prémiová webová stránka konkurovat nejlepším?

Kontakt

Chcete být jedničkou na internetu?

Udělejte první krok. 👉
Napište nám, zavolejte nebo jednoduše vyplňte žádost a my se vám obratem ozveme.