E-shop na míru pro každého

Nastartujeme vaše online podnikání za rozumnou cenu.

Tvorba profesionalního e-shopuE-shop za rozumnou cenu | Magento a Sylius

Chcete prodávat své zboží nebo služby on-line?

Připravíme profesionální e-shop na míru, který vás úspěšně dovede až do momentu, kdy se sami stane-te konkurencí velkých hráčů na trhu.

Dostanete od nás: profesionální e-shop za rozumnou cenu, jehož úkolem je úspěšně nastartovat váš byznys už během prvních let. E-shop tvoříme s nejdůležitějšími a nepostradatelnými funkcemi, které potřebujete pro první úspěšný prodej. Získáte silný start pro prodej on-line s možností zlepšování efektivity a funkcionality e-shopu během jeho provozu.

Co můžete od e-shopu očekávat?

Design | Čistý a intuitivní design s důrazem na UX. Váš e-shop navrhneme tak, abyste se vy i vaši zákazníci bezproblémově orientovali.

Funkce | E-shop vytvoříme s funkcionalitou, kterou váš byznys a produkty potřebují. Najdeme cestu, jak se vejít do vašeho rozpočtu a za pochodu i nadále zlepšovat funkce e-shopu.

Propojení | | Váš e-shop hravě propojíme s účetním systémem, dopravcem, platební bránou i marketingovými kanály. Jednoduše s čímkoli, co budete pro jeho pohodlné fungování potřebovat.

Naším cílem je vytvořit e-shop, který je schopen vydělávat, ale zároveň se vejde do vašeho rozpočtu. Protože víme, že prodávat můžete od prvního okamžiku.

Responzivní design pro eshopu
Víme, co úspěšný e-shop potřebuje

Myslíme na detaily, které vám usnadní práci

01

Funkce na míru

E-shop vytvoříme na míru na platformě Magento 2 nebo Sylius. Podle vašich potřeb vybereme variantu, která více vyhovuje vašemu rozpočtu a podnikání. Funkcionalitu a moduly vám přizpůsobíme podle potřeby.

02

Čistý design

Navrhneme estetický, čistý a použitelný design, ve kterém bude vše perfektně sedět. Každý návštěvník, který přijde na váš e-shop, bude vědět, kde je filtr a jak provést objednávku. Bude mít jistotu, že přišel k serióznímu a důvěryhodnému prodejci.

03

Marketing & prodej

E-shop bez marketingu neprodává. Dobře to víme, proto je samozřejmé, že e-shop bude spolupracovat s prodejními kanály, jako jsou Heuréka, Pricemania, Google shopping a další.

04

SEO ready

Orientujeme se v komplikovanému SEO v rámci e-shopů. Kód bude splňovat všechny přísné parametry pro správnou indexaci stránek.

Podívejte se na naši poslední práci

Kontakt

Potřebujete nastartovat váš prodej online?

Udělejte první krok. 👉
Napište nám, zavolejte nebo jednoduše vyplňte žádost a my se vám obratem ozveme.